DOLAR: 18.0 TL
EURO: 18.3 TL

TAPU MÜDÜRÜ YÜCEL GÖREVİNE BAŞLADI

4 yıl önce
532 kez görüntülendi

TAPU MÜDÜRÜ YÜCEL GÖREVİNE BAŞLADI
Reklam

Espiye Tapu Müdürü Kenan Çağırırcan’ın Tirebolu Tapu müdürlüğüne atanması ile boşalan yerine Güce Tapu Müdürü Selcen Kahyaoğlu Yücel Atandı.

Ataması yapılan Espiye Tapu Müdürü Selcen Kahyaoğlu Yücel ilçeye gelerek yeni görevine başladı.

Selcen Kahyaoğlu Yücel, Espiye ilçesinin şirin bir ilçe olduğunu belirterek,ilçede hizmet verecek olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti. Espiye’de kendisini sıcak bir ortamda bulduğunu söyleyen Kahyaoğlu Yücel,”İnsanları güler yüzlü ve yardım sever. Espiye  gibi şirin bir ilçede görev yapacağım için çok mutluyum” dedi.

Selcen Kahyaoğlu Yücel Kimdir?

Rahmetli Giresun İl Turizm Müdürü Mehmet Emin Kahyaoğlu’nun kızı olan Selcen Kahyaoğlu Yücel, Giresun’un Espiye ilçesi Kaşdibi köyünde dünyaya geldi.İlkokulu Yağlıdere’de Orta ve Lise öğrenimini Giresun merkezde tamamladı.

1997 yılında Gazi Üniversitesi Tapu Kadastro Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olan Kahyaoğlu Yücel,Ordu merkez Tapu Müdürlüğünde göreve başladı.Burada 2 yıl görev yaptıktan sonra Giresun Merkez Tapu Müdürlüğüne atandı.2008 yılında Ordu Merkez Tapu Müdürlüğüne müdür yardımcısı olarak atanan Kahyaoğlu,ardından Ankara Altındağ,Gölbaşı,Artvin Arhavi ilçelerinde müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu.Ankara Altındağ Tapu Müdürlüğünde  Müdür Yardımcısı, Güce Tapu Müdürlüğünde Müdür iken Espiye Tapu ilçe müdürü olarak atanan Selcen Kahyaoğlu Yücel evli ve iki kız annesi.

Yöremiz Gazetesi olarak Espiye Tapu Müdürü Selcen Kahyaoğlu Yücele  yeni görevinde başarılar diliyoruz. (FİKRET BIYIK )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık