DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

“ŞUHEDAYA VEFA VE ASKER UĞURLAMA “PROGRAMI

4 yıl önce
659 kez görüntülendi

“ŞUHEDAYA VEFA VE ASKER UĞURLAMA “PROGRAMI
Reklam

Espiye Müftülüğünce Kaleboynu Mahallesi Camisinde “Şuhedaya Vefa ve Asker Uğurlama“programı yapıldı.
Espiye Müftülüğünce düzenlenen ve 5 aydır devam eden “Cami ve Gençlik Buluşması” programı kapsamında Kaleboynu Mahallesi Camisinde Akşam Namazında bir araya geldiler.
Türk Silahlı Kuvvetlerince, Suriye’nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlatılan “Zeytin Dalı Harekatı”nın zaferle sonuçlanması için Espiye Kaleboynu Mahallesi Camisinde Akşam Namazı sonrası Mehmetçik’e Zafer Duası Yapıldı, Fetih Suresi Okundu.
İlçe Müftülüğünce Kaleboynu Mahallesinde Askere gidecek Hakan Küp için program düzenlendi.
Programda, Akşam Namazını kıldıran Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, vatan sevgisi, askerlik, şehitlik ve gaziliğin önemi hususunda sohbet etti.Espiye ilçe Müftülüğü din görevlilerince Fetih Suresi,Mevlidi şerif ve ilahiler okundu. Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak tarafından harekatın başarılı olması için Mehmetçik’e ve okunan Kuranı Kerimin duası yapıldı.
Kaleboynu Mahallesi Cami İmam Hatibi İbrahim Aktaş, Camisinde düzenlenen Kuran ziyafetine katılan ilçe Müftüsü Yavuz Koçak’a, din görevlilerine davetlilere ,ve cami cemaatine teşekkür etti. Programa katılanlara çeşitli ikramlar yapıldı. (FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık