DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.4 TL

ŞEHiT ANNESi VE KORE GAZiSiNE ZiYARET

1 yıl önce
255 kez görüntülendi

ŞEHiT ANNESi VE KORE GAZiSiNE ZiYARET
Reklam

Espiye ilçesinde Karaovacık yaylası’nda Kore Gazisi Ali Rıza Arslan ve Şehit Ferhat Çapur’un annesi Hanife Çapur ziyaret edildi.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Espiye İlçe Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Başkan yardımcısı Selahattin Hürüz, Giresun İl Müftüsü Ramazan Topcan, İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, daire amirleri ile birlikte Karaovacık yaylasında Kore Gazisi Ali Rıza Arslan ve Şehit Ferhat Çapur’un annesi Hanife Çapur’u ziyaret ederek, çeşitli hediyeler ikram ettiler.
Espiye İlçe Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Şehit Ferhat Çapur’un annesi Hanife Çapur’u ziyaret ederek, başsağlığı dileklerini ilettiler.
Tengir ve Karadere, şehit annesinden hayır duası aldıklarını ifade ederek, “Azîz Şehitlerimize Rabbimden rahmetler diliyorum. Makamları Cennetler olsun.” diyerek niyazda bulundular.
İlçe Kaymakamı Taner Tengir ve Başkan Karadere 98 yaşındaki Gazi Arslan’a sağlıklı uzun ömürler ve afiyet dilediler.
Kaymakam Tengir, başkan Karadere, “Ahirete irtihal etmiş şehitlerimize ve gazilerimize Allah’tan rahmet, hayatta olan gazilerimize uzun ömür ve sıhhat diliyorum. Vatan uğruna canını hiçe sayıp hayatını kaybeden tüm kahramanlarımızın makamları cennet olsun.” diyerek niyazda bulundular.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık