DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

ŞEHiT AiLELERi VE GAZiLERE ZiYARET

1 yıl önce
263 kez görüntülendi

ŞEHiT AiLELERi VE GAZiLERE ZiYARET
Reklam

Espiye ilçesinde “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında şehit ailelerini ve gazileri ziyaret edildi.
İlçe Kaymakamlığı “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında şehit aileleri ve gazilere yönelik ziyaretler düzenledi.
Espiye Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, daire amirleri ile birlikte birlikte koronavirüs tedbirleri eşliğinde gerçekleştirilen ziyaretlerde, şehit yakınlarının ve gazilerin bayramları tebrik edildi.
Şehitler için Kur’an-ı Kerim okunup dualar edilen ziyaretlerde ilçe Espiye Kaymakamı Tengir, belediye başkanı Karadere, devletin her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında olduğunu belirterek “Vatanları uğruna canlarını hiçe sayan aziz ve kadim insanlarımız, en değerli varlıklarımızdır. Şehitlerimize, vefat eden gazilerimize Yüce Mevla’dan rahmet, gazilerimize uzun ömürler, sağlık ve sıhhat dolu bir yaşam diliyorum. Bu aileleri ziyaret etmek, dertlerini ve sorunlarını dinlemek bizlerin görevi olduğu kadar, bizleri de mutlu ediyor” dediler.
Şehit ve gazi ailelerinden Gazi Ahmet Ocak, kaymakam, başkan ve daire amirlerinin ziyaretlerinden çok mutlu olduklarını dile getirerek, devletin yanlarında olduğunu ve unutulmadıklarından dolayı teşekkür ettiler. (FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık