ŞEHiDE KURAN OKUNDU
![ŞEHiDE KURAN OKUNDU](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/themes/safir-webportal/timthumb.php?src=http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2018/07/FB_IMG_1532507360529.jpg&w=392&h=250)
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/asdasd.png)
Giresun’un Doğankent ilçesi kırsalında, terör örgütü PKK’ya yönelik operasyon sırasında şehit olan Espiye Jandarma da görevli Uzman Çavuş Recep Öncebe için Espiye merkez camiinde Mevlid-i Şerif okutuldu.
19 Temmuz 2018 tarihinde Giresun’un Doğankent ilçesi kırsalında, terör örgütü PKK’ya yönelik yapılan operasyon sırasında ormanlık alanda şehit olan Recep Öncebe için Espiye Belediyesi tarafından Kuran ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okutularak dua edildi.
Okutulan Mevlid-i Şerif’e, Espiye Kaymakam vekili Hasan Uğuz, Belediye Başkanı Mustafa Karadere,Espiye ilçe müftüsü Yavuz Koçak,daire amirleri,mahalle muhtarları,şehit aileleri ile vatandaşlar katıldılar.
Espiye belediyesi tarafından Mevlide katılanlara yemek ikram edildi.(Fikret BIYIK)
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/yoremm.gif)
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.