DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

SDOO YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL İL ŞAMPİYONU OLDU

2 yıl önce
734 kez görüntülendi

SDOO YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL İL ŞAMPİYONU OLDU
Reklam

Yıldız Kızlar Voleybol İl Birinciliği Espiye Muhsin Yazıcıoğlu Spor salonunda Yapıldı. Süleyman Demirel Ortaokulu il şampiyonu oldu.
Espiye Süleyman Demirel Ortaokulu, Hasan Ali Yücel Ortaokulunu 3-0 yendi.Mithatpaşa Ortaokulu, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunu 3-0 lık skorla geçti.
Zevkli ve çekişmeli geçen müsabakalar sonunda: Espiye Süleyman Demirel Ortaokulu birinci, Hasan Ali Yücel Ortaokulu ikinci, Mithatpaşa Ortaokulu üçüncü, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’da dördüncü oldu.Dereceye giren takımlara madalya ve kupaları düzenlenen törenle verildi.
+”Yıldız Kızlar Voleybol da İl şampiyonu olan Espiye Süleyman Demirel Ortaokulu Müdürü Süleyman Küçükaydın, şampiyon olmamızda emeği geçen okul Beden Eğitimi öğretmeni Serdar Turan’a okul aile birliğine, velilere ve öğretmenlere teşekkür etti.
Espiye Gençlik Ve Spor İlçe Müdürü Hasan Tolga Cebeci, “Müsabakalara katılan ve dereceye giren takımlara Espiye Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak tebrik eder, bundan sonraki müsabakalarda takımlarımıza başarılar dileriz “dedi.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık