DOLAR: 18.5 TL
EURO: 18.1 TL

SALİHOĞULLARI 3. ŞUBESİNİ DUALARLA AÇTI

4 yıl önce
971 kez görüntülendi

SALİHOĞULLARI 3. ŞUBESİNİ DUALARLA AÇTI
Reklam

İlçenin önemli yatırımcılarından olan Salihoğulları Ltd Şirketi İlçeye yeni bir market daha açtı.

Çınar market adı altında 3. şubesini ilçemize kazandıran Salihoğulları şirketi yeni şube açılışına Espiye Belediye başkanı Mustafa Karadere Belediye Başkan yardımcısı Ali Kemal Akkaya Soğukpınar Belediye başkanı Özcan Özdemir İlçe Müftüsü Yavuz Koçak ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşması yapan Salihoğulları Ltd Şirketi Müdürü Ersin Sarıkaya, ‘’ Bugün burada ilçemize 3. marketimizi kazandırmış bulunuyoruz. Yeni açacak olduğumuz bu markette yaklaşık 30 kişi çalıştırıyoruz. Toplamda 3 şubemizde 70 kişiye iş imkânı sağlamış bulunuyoruz. Kazandığını müşterilerimizle paylaşacağımızı belirtmek isterim. Marketimizde her 100 TL’lik alışveriş yapan talihli müşterilerimizden birine Fiat Egea marka aracı çekiliş ile vereceğimizi söylemek istiyorum. Bugün Açılışa teşrif eden Başta Belediye Başkanımız Mustafa Karadere olmak üzere tüm vatandaşlarımıza ve herkese teşekkür ediyorum’’dedi.

Belediye Başkanı Mustafa Karadere ise açılış sebebiyle kısa bir konuşma yaptı. Karadere ,’’Bizim işimiz ilçemize yatırım yapan ve ilçemizden yetişen yatırımcılarımıza sahip çıkmak. Bugün burada Açılışını birazdan gerçekleştirecek olduğumuz Çınar marketin ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 30 kişiye iş imkanı sağlayan Salihoğulları firmasını ve yetkililerini kutluyorum. İnşallah başka yerlerde marketleri zinciri olarak büyümeye devam ederler’’dedi.

İlçe Müftüsü Yavuz Koçak açılış duasını yaparak, Çınar market kurdele kesimiyle halkın hizmetine sunuldu.(Taner Karaman)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık