DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

PTT’NiN 178. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI

4 yıl önce
2.818 kez görüntülendi

PTT’NiN 178. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI
Reklam

1840 Yılından bu yana kesintisiz şekilde halkın hizmetinde bulunan Kuruluş 178. yılı geride bırakmanın gururunu yaşadı.
Gün dolaysıyla bir Açıklama yapan Espiye PTT Merkez Müdürü Şevket Akyüz,” PTT’nin köklü bir kurum olduğunu belirterek, “Posta İdaresinin, 23 Ekim 1840 yılında posta ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kurulduğunu ifade etti.

Akyüz,”Kurulduğu ilk günden buyana bugünkü gibi yine aynı heyecan ve azimle çalışarak gelişen ve değişen dünya koşullarına göre ayak uydurarak teknolojiyi yakalayıp vatandaşlarımıza kaliteli hizmet sunmanın mutluluğu içerisindeyiz. Posta ve Telgraf Teşkilatı A.Ş. klasik posta anlayışının dışında bugün bankacılık, kargo, lojistik ve sigortacılık gibi yeni hizmet alanları yaratarak vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. PTT olarak kırsal olsun, merkezde olsun vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Bugün 178’inci yılını kutladığımız kuruluş yıl dönümümüz tüm ülkemize, milletimize ve PTT çalışanlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.
Ayrıca Giresun PTT Başmüdürlüğüne bağlı olarak Espiye de iki merkez ile Yağlıdere ve Güce de de birer şube ile hizmet verdiğini belirten Akyüz,Espiye merkez ile Yağlıdere ve Güce şubelerinde gişelerin yanı sıra müşterilerimize Espiye merkez hizmet binası önünde kurulu bir adet, Yağlıdere şubesi önünde kurulu bir adet, Güce şubesi önünde kurulu bir adet olmak üzere toplam üç adet ATM ile hizmet verildiğini kaydetti.*Yeliz KABAGÖZ*

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık