DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

PARK VE YEŞiL ALANLARDA ÇALIŞMALAR HIZLANDI

7 ay önce
211 kez görüntülendi

PARK VE YEŞiL ALANLARDA ÇALIŞMALAR HIZLANDI
Reklam

Espiye Belediyesi Baharın gelmesiyle birlikte kent genelindeki parklarda düzenleme ve yenileme çalışmalarına başladı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bahar ve yaz aylarında vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Esentepe Parkın canlanması için çalışmalarını arttırırken, bu kapsamda ağaç dipleri temizlenerek çapalanıyor, yeşil alanların bakımı ve ağaç budama çalışmaları yapılıyor.
Belediye Başkanı Mustafa Karadere, “İlçemizde yeşil alanlar ve parklarda yapacağımız bakım-onarım ve düzenleme çalışmalarımız sayesinde vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte hoşça vakit geçirebilecekleri alanlar oluşturmaya devam edeceğiz.” dedi.
Karadere,”Yaz aylarının vazgeçilmez mekânları olan park ve bahçelerde, havaların ısınmasıyla birlikte çalışmalara hız verdik.Her yaştan hemşehrimizin dinlendiği ve nefes aldığı parklarımızı, yapılan yenileme, bakım ve peyzaj düzenleme çalışmalarıyla yaz dönemine hazırlıyoruz.” dedi.
Esentepe Parkda ve bahçelerde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi alan Başkan Karadere, “Ekiplerimiz ilçemizin tüm noktalarında mevcut parklarımızda fidan ve çiçek dikimi, çim biçme, budama ve spor alanlarında bakım ve onarım faaliyetlerine titizlikle devam ediyor. İlçemizi daha da güzelleştiriyoruz. Halkımızdan yapılan çalışmalara sahip çıkmasını istiyoruz.”şeklinde konuştu.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık