DOLAR: 16.4 TL
EURO: 17.5 TL

ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ BAYRAK,GÖREVİNE BAŞLADI

2 yıl önce
413 kez görüntülendi

ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ BAYRAK,GÖREVİNE BAŞLADI
Reklam

Espiye Orman İşletme Müdürlüğüne müdür ve müdür yardımcısı atandı.İşletme Müdürü Muharrem Yorulmaz’ın Samsun Orman Bölge Müdürlüğü emrine tayin olmasıyla boşalan göreve Osman Bayrak,Müdür yardımcılığına ise Gökhan İşcan getirildi.
Aslen Trabzon’lu olan İşletme Müdürü, Osman Bayrak 14 yıldır Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde çeşitli kademelerde görev yaptığını belirtti.
Bayrak, Bilecik Orman İşletme Müdürlüğü görevinden Espiye Orman İşletme Müdürlüğü görevine atandığını ifade ederek, Giresun’un sahil ilçesi olan Espiye’de görev yapmaktan mutluluk duyduğunu kaydetti.
Müdür yardımcısı İşcan atandı
Bulancak Orman İşletme müdürlüğünde görevli olan ve aslen Keşap’lı olan Gökhan İşcan Espiye Orman İşletme Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Espiye Orman İşletme Müdürlüğüne Müdür olarak atanan Osman Bayrak ve müdür yardımcısı alarak atanan Gökhan İşcan ilçedeki görevlerine başladılar.
Yöremiz Gazetesi olarak, Espiye Orman İşletme Müdürü Osman Bayrak’a, Müdür Yardımcısı Gökhan İşcan’a yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık