DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

ÖĞRENCİLERDEN MAHALLE SAKİNLERİNE,“SEMİNER”

4 yıl önce
510 kez görüntülendi

ÖĞRENCİLERDEN MAHALLE SAKİNLERİNE,“SEMİNER”
Reklam

Öğrencilerden Mahallesi sakinlerine; telefon dolandırıcılığı ve internet kullanımı semineri.

Espiye 75. Yıl ÇPAL’den MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor” projesi kapsamında okul öğrencileri, danışman öğretmenlerin koordinesinde, Esentepe Mahallesi sakinlerine; telefon dolandırıcılığı ve internet kullanımı seminerleri ile hasta ve yaşlı ailelere; ilaç kullanımı, beslenme ve kişisel bakım eğitimleri verdiler.
Espiye 75. Yıl Çok Programı Aanadolu Lisesi Müdürü Deniz Aldemir, “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor” projesi kapsamında okulumuz öğrencileri danışman öğretmenlerin koordinesinde, Esentepe Mahallesi sakinlerine; telefon dolandırıcılığı ve güvenli internet kullanımı,internetin zararları,ve yararları,sosyal medya kullanımı,internet hakimiyeti seminerleri ile hasta ve yaşlı ailelere; ilaç kullanımı, beslenme ve kişisel bakım eğitimleri verdiklerini belirterek,bu tür eğitimlerin devam edeceğini kaydetti.
Esentepe Mahallesi sakinleri ise,öğrencilerin verdiği eğitim seminerinin çok faydalı olduğunu ifade ettiler.*FİKRET BIYIK*

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık