DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

MUHTARLAR İFTARDA BULUŞTU

5 ay önce
152 kez görüntülendi

MUHTARLAR İFTARDA BULUŞTU
Reklam

Espiye Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere,Mahalle ve köy muhtarları iftarda bir araya geldiler.Mavi Yeşilde düzenlenen iftar yemeğinde ilçe Kaymakamı Taner Tengir,Belediye Başkanı Mustafa Karadere,iftar öncesi ve sonrası mahalle ve köy muhtarları ile sohbet ederek, yapılması gerekenleri görüştüler.
Kaymakam Taner Tengir,”Gönlümüz bir, soframız bir, aşımız bir. İftar programımızda Mahalle ve köy muhtarlarımız,İl Özel İdaresi araç operatörlerimiz ile beraber orucumuzu açtık. Katılımlarından dolayı muhtarlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Belediye Başkanı Mustafa Karadere , “kardeşlik bağlarımızı pekiştirmek ve muhabbetimizi paylaşmak gayesiyle iftar yemeğine iştirak ettik.Birlik olmaya dair, muhtar kardeşlerimizle konuştuk, hasbihal ettik.” dedi.İftar yemeğine,Espiye Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Soğukpınar belediye başkanı Mustafa Eyice, İGM üyeleri Mehmet Abdioğlu,Mürsel Önal, Emniyet Müdürü Birkan Erden,Jandarma Komutanı Üsteğmen Barış Doğan, Özel İdare Müdürü Mürsel Mert, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Hikmet Domaç ile Mahalle ve köy muhtarları katıldı. Espiye Muhtarlar Derneği Başkanı Taflancık Köyü Muhtarı Turgut Çelik,İftar yemeğini düzenleyen Kaymakam Taner Tengir’e ve katılan muhtarlara teşekkür etti.
HABER-(FİKRET BIYIK)-(RESİM AHMET TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık