DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

MÜFTÜ KOÇAK, KÖYDE GENÇLERLE BULUŞTU

3 yıl önce
431 kez görüntülendi

MÜFTÜ KOÇAK, KÖYDE GENÇLERLE BULUŞTU
Reklam

Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, ilçeye bağlı Yeşilköy ve Direkbükü köylerindeki cami gençliğiyle buluştu.
Yeşilköy gençlerinden Mevlüt Arslan’ın Kuranı Kerim tilavetiyle başlayan program da ilçe Müftüsü Yavuz Koçak gençlere dini, ilmi ve ahlaki konularda sohbet yaptı. Espiye Ulu Cami İmam Hatibi Neşet Kandemir de dua yaptı.
Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, “Gençliğe değer projesi” ile Espiye MYO üniversite öğrencileri olmak üzere tüm okullarımızda konferanslar verdiklerini, okullarımızda personelimizden okul temsilcileri görevlendirdiklerini, her görevlimize 10 öğrenciyle ilgilenmeleri görevi verdiklerini söyledi.
Espiye’deki tüm camilerde cami gençlikleri oluşturduklarını, gençlerle; sosyal kültürel ilmi etkinliklerde bir araya geldiklerini belirten ilçe Müftüsü Koçak, akşam namazı sonrasında Yeşilköy cami gençliğiyle, Mevlüt Arslan kardeşimizin evinde toplanarak, sohbet ettiklerini, bundan sonrada bu tür programları yaparak, gençlerimizle bir araya geleceklerini, gençliği ihmal edenlerin geleceğini imha edeceğini, geleceğin gençlerle geleceğini söyledi.
Yeşilköy Köyü Muhtarı Niyazi Kır, gençlerle buluşma programına katılan Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak’a, Ulu Cami İmam Hatibi Neşet Kandemir’e, Direkbükü Köyü Cami İmam Hatibi Halil Okuş’a, evini gençlere açan Mevlüt Arslan’a ve gençlere teşekkür etti.(F.BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık