DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

METiN FINDIK HiZMETE AÇILDI

7 ay önce
207 kez görüntülendi

METiN FINDIK HiZMETE AÇILDI
Reklam

Yağlıdere ilçesinde işletmeciliğini Avukat Metin Turgut ve Eşi İyi Parti Yağlıdere İlçe Başkanı Fatma Turgut’un yaptığı fındık kırıp,kavurup paketleme yeri olacak işletmenin açılışı gerçekleştirildi.
Merkez Mahallesi Ahmet Yanbul Caddesinde açılan iş yerinin açılışında konuşan işletme sahibi Metin Turgut”Üretmek için yola çıktık.Türkiye’nin çeşitli illerine ürünlerimizi pazarlamaya başlayacağız. Henüz çok kısa bir süre önce açılmamıza rağmen büyük ilgi ile karşılaştık. Giresun başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerine ürünlerimi gönderiyorum. Yine diğer üreticilerimize de fındıklarını istedikleri gibi kırma, kavurma ve paketleme imkanı da sunuyorum.” ifadelerini kullandı.
Konuşmanın ardından ilçe Müftüsü Fatih Sarıgül tarafından yapılan dua ile birlikte davetliler tarafından iş yerinin açılışı gerçekleştirildi.Açılışa Giresun Borsa Başkanı Hamza Bölük,Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş,Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk,İlçe Jandarma Komutanı M.Ali Şimşek, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Ali Bulut,İyi Parti İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu,İyi Parti Giresun Belediye Meclis Üyeleri,İlçe Başkanları ve STK temsilcileri katıldı.(HABER FOTO :AHMET TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık