MASKE/MESAFE/TEMİZLİK DENETİMİ
![MASKE/MESAFE/TEMİZLİK DENETİMİ](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/themes/safir-webportal/timthumb.php?src=http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/12/COVİT-DENETİM-5-e1606813786541.jpg&w=392&h=250)
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/asdasd.png)
Espiye’de de covid-19 denetimi yapıldı. Espiye ilçe kaymakamı TanerTengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, ilçe Jandar ma Komutanı Üsteğmen Barış Doğan, ilçe, Emniyet Müdürü Yılmaz Uysal, ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, , İlçe Sağlık Müdürü Ömer Şafak Uğur, Nüfus Müdürü Yusuf Can muhtarlar ve din görevlilerinin katılımı ile beraber ülke genelinde olduğu gibi Espiye’de de covid-19 denetimleri gerçekleştirildi.
Espiye ilçe kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Artık hayatımızın bir parçası haline gelen özellikle maske/mesafe/temizlik konularında vatandaşlarımızı tekrar bilgilendirip denetimleri gerçekleştirdiklerini belirterek, vatandaşların mutlaka kurallara uymalarını istediler.(FİKRET BIYIK-AHMET TURAN)
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/yoremm.gif)
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.