DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

KURBAN VEKALETiNi TüRKiYE DiYANET VAKFINA VERDi

1 yıl önce
242 kez görüntülendi

KURBAN VEKALETiNi TüRKiYE DiYANET VAKFINA VERDi
Reklam

Espiye Kaymakamı Taner Tengir, kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfı’na verdi.
Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfınca; “Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla sürdürülen 2021 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu’na ilçe Kaymakamı Taner Tengir destek verdi.
Kaymakam Tengir, “Kurban ibadetinin başta İslam’daki sembolik boyutu olmak üzere, insan ruhu ve şahsiyetinin şekillenmesi, kalbin arındırılması, kardeşlik ve yardımlaşma bilincinin geliştirilmesi, nimete teşekkür gibi birçok sonucu vardır. Yapılacak bağışların mazlum coğrafyalardaki kardeşlerimizin bir nebze de olsa yaralarına merhem olacağına inanıyorum. Bu yüzden Türkiye Diyanet Vakfı’na çok güveniyoruz. Yapılan çalışmalardan ötürü Espiye ilçe Müftümüz Yavuz Koçak’a ve çalışanlara çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Türkiye Diyanet Vakfına duyduğu güven ve destekten dolayı Kaymakam Taner Tengir’e teşekkür eden İlçe Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Espiye Şube Başkanı Yavuz Koçak ise “Yeryüzünde iyilik hâkim olana kadar şiarıyla yeryüzünün her köşesine bir iyilik taşımaya çalışan Türkiye Diyanet Vakfı’nın Espiye’deki Vekaletle Kurban Organizasyonuna bağışta bulunan Kaymakamımız Taner Tengir’e teşekkür ediyoruz. Allah kurbanınızı kabul eylesin.” şeklinde konuştu.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık