DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNDEN YIL SONU PROGRAMI

4 yıl önce
637 kez görüntülendi

KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNDEN YIL SONU PROGRAMI
Reklam

Espiye ilçe Müftülüğü’ne bağlı bu sene ilk defa açılan, 4-6 yaş Kur’an kursu öğrencileri yıl sonu programı yaptılar.
Şehit Hüseyin Tahmaz ilköğretim okulunda öğrenim gören 4-6 yaş Kur’an kursu öğrencileri, ilçe Müftülüğü konferansa salonunda düzenlenen programda Kur’an-ı Kerim, ilahi, dua, salat-u selamlar ve şiir okuyarak davetlilerin beğenisini topladılar. Ayrıca öğrencilerin ilahi gösterisi de ilgi odağı oldu.
Espiye ilçe Kaymakamı Yusuf Akın, minik öğrencilerin veda programında hazırladıkları eserleri beğenerek, öğreticileri ve öğrencileri tebrik etti.
Programa katılanlara teşekkür eden Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, Geleceğimizi bu çocuklarımıza emanet edeceğiz. 4-6 yaş grubu Kur’an kursunda öğrenim gören öğrencilerimizi, ailelerini ve öğreticileri Hava Korkmaz, Sunay Çapkın ile yardımcıları Gülüzar Korkmaz, Neşe Kılıç’ı bu başarı

larından dolayı kutladı.
Kurs sonunda çocukların şevklerini arttırmak için Kurs Öğreticileri; Hava Korkmaz, Sunay Çapkın tarafından hazırlanan programı büyük beğeni ile izlediklerini belirten öğrenci velileri, programı hazırlayanlara teşekkür ettiler.
Programa, Espiye ilçe Kaymakamı Yusuf Akın, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, ilçe Milli Eğitim Müdür Ahmet Öztürk, Ş.H.Tahmaz İlkokulu Müdürü İsmail Çelik, kur’an kursu öğreticileri ile öğrenci velileri katıldı.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık