DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.9 TL

KUR’AN KURSU HEDiYELERi

2 yıl önce
465 kez görüntülendi

KUR’AN KURSU HEDiYELERi
Reklam

Espiye İlçe Müftülüğü tarafından başlatılan “Camiyi Seviyoruz, Namazla Buluşuyoruz” projesi kapsamında Yarıyıl tatilinde Aileleri ile Birlikte Camiyle gelen çocuklara çeşitli ödüller verildi.
Kursa katılan ve başarılı olan öğrencilere hediyeleri Yeni Cami, Esentepe, Fatih camiinde, mahalle ve köy camilerinde düzenlenen programda din görevlilerince takdim edildi.
Esentepe,Yeni Cami ve Fatih caminde düzenlenen programa, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, ilçe vaizi Ahmet Yılmaz, din görevlileri, öğrenciler ile veliler katıldı.Çocuklara camilerin sevdirilmesi gerektiğini söyleyen Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, ” Diyanet İşleri Başkanlığımızın başlattığı”Camiyi Seviyoruz, Namazla Buluşuyoruz” projesi kapsamında gençler camilerde düzenlenen kuran kursuna katıldılar. Yarıyıl tatilinde camilere gelen çocuklar, hediyelerin en iyisine ve övgülerin en yücesine layıktır. Bu hediyelerin teminine vesile olan din görevlilerine ve hayırsever cami cemaatına teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık