KÜÇÜK SULTANLARIMIZ iL ŞAMPiYONU OLDULAR
![KÜÇÜK SULTANLARIMIZ iL ŞAMPiYONU OLDULAR](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/themes/safir-webportal/timthumb.php?src=http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/01/SDOK-KÜÇÜK-KIZLAR-e1579602818658.jpg&w=392&h=250)
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/asdasd.png)
Espiye Süleyman Demirel Ortaokulu Küçük Kızlar Voleybol Kategorilerinde il şampiyonu oldu.
Espiye Süleyman Demirel Ortaokulu 2019-2020 Eğitim yılında Yıldız Erkekler, Yıldız Kızlar’dan sonra Küçük Kızlar Voleybol takımı da il şampiyonu olmayı başardı.
Süleyman Demirel Ortaokulu Müdürü Süleyman Küçükaydın, Okulumuzu voleybol fabrikasına dönüştüren 3 kategoride şampiyon olmamızda emeği geçen okul Beden Eğitimi öğretmeni Serdar Turan’a, desteklerini esirgemeyen belediye Başkanımız Mustafa Karadere’ye, okul aile birliğine, velilere ve öğretmenlere teşekkür etti.
Küçükaydın, Küçük Kızlar 06- 09 şubatta Ordu’da; Yıldız Kızlar ve erkekler de 19-22 Şubatta Gümüşhane’de ilimizi temsil edeceğini söyledi.Takımımıza başarılar diliyoruz.(FİKRET BIYIK)
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/yoremm.gif)
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.