DOLAR: 15.9 TL
EURO: 16.9 TL

KIRHASANOĞLU 3. KEZ ADAY

3 yıl önce
327 kez görüntülendi

KIRHASANOĞLU 3. KEZ ADAY
Reklam

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti’nin Giresun ilçe ve belde belediye başkan adayları belli oldu.
İsimleri açıklanan belediye başkan adayları için 19 Eylül Spor Salonunda AK Parti Grup Başkan vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Giresun milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk,AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı,AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu ve partililerin katılımıyla aday tanıtım toplantısı düzenlendi.
Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu,aday tanıtım toplantısının ardından gazetecilere yaptığı açıklamada,“31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde, Partimizin Yağlıdere Belediye Başkan Adaylığına şahsımı layık gören Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a, AK Parti Giresun Milletvekillerimize, Genel Merkez Yetkili Birimlerimize, desteğini ve dualarını hiç bir zaman eksik etmeyen Yağlıdere AK Parti Teşkilatımızın kıymetli mensuplarına ve tüm hemşehrilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum’’dedi.
Kırhasanoğlu,“Gayemiz Allah’ın Rızası, Milletimizin hayır duasıdır. Bu anlayış ve sorumluluk ile bir an bile durmadan, yorulmadan, ben değil biz duygusuyla, parti ve yaşam tarzına, idelojik tercihlere bakmaksızın, tevazu, samimiyet, gayret ile çalışmalarımıza devam edeceğiz”diye konuştu.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık