DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

KAYMAKAM VE BAŞKAN AVLUCA’DA HALKLA BULUŞTU

5 yıl önce
187 kez görüntülendi

Resim bulunamadı
Reklam

Espiye Kaymakamı Sultan Doğru ve Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Avluca Köyünde yaşayan vatandaşları ziyaret ederek, sorunlarını dinlediler.

Daire amirleri ile birlikte Avluca köyünde yaşayan vatandaşların sorunlarını dinleyen Kaymakam Doğru ve Başkan Karadere, çözülmesi gereken sorunların giderileceğini belirttiler.

Kaymakam Doğru, birlik ve beraberliğe vurgu yaparak halk ile kaynaşma ortamı oluşturduklarını ve bu durumdan duyduğu memnuniyetini ifade ederek vatandaşların istekleri hakkında bilgi alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Belediye Başkanı Mustafa Karadere, amaçlarının Köy halkının huzur ve mutluluğu için çalıştıklarını onlara hissettirmek için vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek, köyde yardıma muhtaç ailelere gerekli yardımlarda bulunacaklarını ve güzel projeler uygulayarak halkımıza en iyi hizmeti sunacaklarını dile getirerek, vatandaşların sorun ve taleplerini ivedilikle çözeceklerini belirtti.

Vatandaşlar ise, İlçe Kaymakamı Sultan Doğru ve Belediye Başkanı Mustafa Karadere’ye köylerine yapmış olduğu ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek, teşekkür ettiler.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık