DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

KARAKAYALI’DAN OKULLARA ZİYARET

2 yıl önce
3.579 kez görüntülendi

KARAKAYALI’DAN OKULLARA ZİYARET
Reklam

Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı ve Şube Müdürü Adnan Yazıcı, Soğukpınar, Direkbükü, Ericek ve Güzelyurt İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek, yüz yüze eğitimin ikinci aşaması kapsamında uzun bir aradan sonra okullarına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.
Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı ve Şube Müdürü Adnan Yazıcı ile birlikte Direkbükü İlk/Ortaokuku, Soğukpınar İlk/Orta ve İmam Hatip Ortaokulu, Ericek ve Güzelyurt İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerle ve öğretmenlerle bir araya geldiler.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı, sınıflarda öğrencilerle birebir ilgilenerek onlara okulu özleyip özlemediklerini sordu.
Karakayalı, öğrencilere Maske kullanmalarını, temizlik kurallarına titizlikle uymalarını istedi.
Okul öğretmenleriyle yapılan sohbet havasındaki toplantıda ise öğretmenlerden öğrencilerin ruhlarına dokunmalarını, hedef belirlemelerini, aileleri ve velilerine onlara yakın olduklarını hissettirmelerini istedi. Akademik olarak seviyeyi yukarı çekmek için neler yapılacağı konusunda tavsiyelerde bulundu. Öğretmenlerin görüşlerini aldı.
Pandemi ile mücadele kapsamında okullarda uyulması gereken kurallar hakkında hatırlatmalarda bulunan Müdür Karakayalı,2020-2021 eğitim öğretim yılının ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ederek başarı dileklerinde bulundu.(FİKRET BIYIK)

Autocad

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık