DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

KARADERE’DEN AFRiN GAZiSiNE ‘GEÇMiŞ OLSUN’ ZiYARETi

4 yıl önce
471 kez görüntülendi

KARADERE’DEN AFRiN GAZiSiNE ‘GEÇMiŞ OLSUN’ ZiYARETi
Reklam

Belediye Başkanı Mustafa Karadere,Ak Parti İlçe Başkanı Ali Küçükaydın ve Giresun Milletvekili Sabri Öztürk Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’nda yaralanan Ankara GATA’da Tedavileri Devam Eden Espiyeli (Hemşehrimiz) Gazimiz Abdullah Kılıç ile Konyalı Gazimiz Hakan Kadir Güney’i hastanede ziyaret ederek ‘Geçmiş olsun’ dileklerini ilettiler.
Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından hudutlarda güvenlik ve istikrarı sağlamak, Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ üyesi teröristleri etkisiz hale getirmek, bölge halkını terör örgütü üyelerinin baskı ve zulmünden kurtarmak amacıyla 20 Ocak Cumartesi günü başlatılan ‘Zeytin Dalı Harekatı’ devam ediyor.
Afrin’in teröristlerden temizlenerek huzura kavuşacağı günlerin yakın olduğunu belirten Başkan Karadere, “Kahraman Türk askerimiz o bölgede ki hainleri temizlemeye devam ediyor. Şanlı ordumuz sınır namustur bilinci ile sınırımızda hainlerin yuvalanmasına müsaade etmeyecektir. Rabbim Türkiye ve Dünya’nın farklı bölgelerinde görev yapan tüm kahraman askerlerimizi korusun. Dualarımızla ve bütün gönlümüzle devletimizin ve kahraman askerlerimizin yanındayız” dedi.
Başkan Karadere, konuşmasının sonunda gerek Zeytin Dalı Harekatı, gerekse diğer operasyonlarda bu toprak için can vermiş tüm şehitlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa dileğinde bulundu.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık