DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

KARADERE BAŞARI DİLEDİ

5 yıl önce
550 kez görüntülendi

KARADERE BAŞARI DİLEDİ
Reklam

Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının öğrenci, öğretmen ve eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyerek, başta minik öğrenciler olmak üzere herkese başarılar diledi.

Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, 18 Eylül’de başlayan 2017-2018 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Öncelikle yeni eğitim – öğretim yılının, başta geleceğin teminatı öğrenciler olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyen Başkan Karadere, şunları kaydetti: “Bugüne kadar eğitim için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan tüm imkânlarını seferber eden Espiye Belediyesi aynı düstur ile çalışmalarına bundan sonra da devam edecektir.
Değerli eğitimcilerimiz ve sevgili veliler, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır. Bu vesile ile idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmelerini diliyor, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.*Yeliz KABAGÖZ*

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık