DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

KADIN GİRİŞİMCİ TOPLANTISI

6 ay önce
185 kez görüntülendi

KADIN GİRİŞİMCİ TOPLANTISI
Reklam

Kadın Girişimciliğini desteklemek amacıyla Türkiye Grameen mikrofinans merkeziyle işbirliği içinde, mikrokrediler konusunda 4 yerde bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Espiye Kaymakamlığı,(SYDV)Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı,belediye başkanlığı ,Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Mikrofinans Karadeniz Bölge Koordinatörlüğünce “Kadın Girişimciliği ve Mikrofinans” tanıtım toplantısı yapıldı.
Mikrofinans Giresun Şubesi Sorumlusu Ayfer Sabriye Karabaş tarafından Soğukpınar Beldesi,Atatürk Ortaokulu , Akkaya ve Ericek köylerinde toplantı gerçekleştirildi.
Mikrofinans Giresun Şubesi Sorumlusu Ayfer Sabriye Karabaş toplantıda,Mikro kredi nedir, mikro kredinin tanımı,kimlere verilir,koşulları nelerdir ve Türkiye genelinde çalışma faaliyetleri hakkında bayanlara çeşitli bilgiler verdi.
Mikrofinans Giresun Şubesi Sorumlusu Ayfer Sabriye Karabaş,Soğukpınar Beldesi,Atatürk Ortaokulu Akkaya ve Ericek köylerinde gerçekleştirdiğimiz toplantıda bize katkı sunan Espiye Kaymakamı Taner Tengir’e, belediye başkanı Mustafa Karadere’ye,SYDV Müdürü Özlem Çal Duran’a, HEM Müdürü Melike Ünver’e,Köy muhtarlarına ve dernek başkanlarına ve toplantıya katılan bayanlara teşekkür etti.(Hatun GÖKÇE)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık