DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

JANDARMADAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ

1 yıl önce
1.593 kez görüntülendi

JANDARMADAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ
Reklam

Espiye İlçe Jandarma Komutanlığında görevli jandarmalar, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı’yı makamında ziyaret etti.
24 Kasım öğretmenler günü vesilesiyle Espiye İlçe Jandarma Komutanlığında görevli olan ve eşi de öğretmen olan J.Asb.Çvş. Miyase YILDIRIM ile Karakol Komutanı Kısmet YAVUZ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ziyaret gerçekleştirdi.Yıldırım, Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı’yı tebrik ederek eğitim alanında başarılı çalışmalara imza atıldığını söyledi.
Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Espiye ilçesinde huzur ve güvenliğin sağlanmasında büyük çaba sarf eden jandarmaya teşekkür etti.
EMEKLİ ÖĞRETMENLER DE UNUTULMADI
Espiye Jandarma Komutanlığı Espiye genelinde sorumluluk alanları içinde olan 13 okuldaki 442 öğretmeni ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı. Emekli öğretmenleri de unutmayan jandarma, emekli öğretmenleri de evlerinde ziyaret ederek çiçek ve çeşitli hediyeler sunarak, öğretmenler gününü kutladı.(Ahmet TURAN)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık