DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

İYİ PARTİ YAĞLIDERE İLÇE BİNASI AÇILDI

4 yıl önce
766 kez görüntülendi

İYİ PARTİ YAĞLIDERE İLÇE BİNASI AÇILDI
Reklam

İYİ PARTİ Yağlıdere İlçe Başkanlığı binası İl Başkanı Av. Ünzile Yüksel, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve partililerin yoğun katılımıyla kalabalık bir törenle açıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başlayan törende açılış konuşması yapan ilçe başkanı Halis Türk, katılımlarından dolayı partililere teşekkür ederken, yıllarca eğitimci olarak hizmet ettiği Yağlıdere’ye siyasetçi olarak da hizmet etmenin onurunu yaşadığını ve İYİ Partinin Yağlıdere ve Giresun’a iyi geleceğini belirtti.
Açılışta bir konuşma yapan İl Başkanı Av. Ünzile Yüksel, geçmişte öğretmen olarak görev yaptığı Yağlıdere’de partisinin ilçe teşkilatının açılışını yapmaktan gurur duyduğunu, her köşesinde ayrı bir anısının olduğu güzel Yağlıdere’nin hayatında önemli bir yeri olduğunu belirtti.
İYİ Parti’nin bir zorunluluktan doğduğunu söyleyen Yüksel, ülkede haksızlığın, adaletsizliğin, yolsuzluğun, hukuksuzluğun ve de partizanlığın ayyuka çıktığı bir dönemde İYİ Parti’nin ülke insanında bir umut olduğunu, her türlü haksızlığın ve hukuksuzluğun üzerine kararlılıkla gideceklerini belirterek, yapılacak ilk seçimde iktidar olacaklarını ve bu yolda korkmadan cesurca yürüyeceklerini söyledi Konuşmaların ardında İYİ partiye yeni katılan üyelere rozetleri takıldı ve hayırlı olsun dilekleriyle parti binasının açılışı yapıldı.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık