DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

’iSTiKLAL MARŞI’GüZEL OKUMA YARIŞMASI

7 ay önce
161 kez görüntülendi

’iSTiKLAL MARŞI’GüZEL OKUMA YARIŞMASI
Reklam

Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce ilçedeki İlkokul ve ortaokul öğrencileri arasında İstiklal Marşı’nın tamamını güzel okuma yarışması düzenlendi.
İlkokul ve ortaokul katagorilerinde düzenlenen yarışmalarda öğrenciler İstiklal Marşı’nı en güzel şekilde okumaya çalıştılar.
Atatürk Ortaokulu konferans salonundaki yarışmada ilkokul öğrencileri yarıştı. 10 okulun katıldığı yarışmada Şehit Hüseyin Tahmaz İlkokulu öğrencisi Ahmet Emir Ağgül birinci, Güzelyurt İlkokulu öğrencisi Elif Kandemir ikinci ve Hasan Ali Yücel İlkokulu öğrencisi Hanan Abdülkerim üçüncü oldu.
9 Ortaokulun katıldığı yarışmada Güzelyurt Ortaokulu öğrencisi Irmak Tığ birinci, Soğukpınar Şehit Özgün Özdemir Ortaokulu öğrencisi Erva Zafer Oflu ikinci ve Ericek Ortaokulu öğrencisi Suldenaz Çelebi üçüncü oldu.
Yarışmaya katılan ve dereceye giren öğrencileri tebrik eden Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı,yarışmada bütün öğrencilerin beklenenden daha iyi performans sergilediğini söyledi.
Yarışmaya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı, Şube Müdürleri Ramis Baştuğ , Adnan Yazıcı, okul müdürleri,öğretmenler ile öğrenciler katıldı. Yarışmada dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.(F. BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık