DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

iLÇE MüFTüLER TOPLANTISI

8 ay önce
296 kez görüntülendi

iLÇE MüFTüLER TOPLANTISI
Reklam

İlçe Müftüler Toplantısı Espiye İlçesinde gerçekleştirildi.
Giresun İl ve ilçe Müftüleri toplantısı İl Müftüsü Ramazan Topcan başkanlığında Espiye’de yapıldı.
İl Müftüsü Ramazan Topcan, 2021 yılının değerlendirildiği,2022 yılı İl Eylem Planının görüşüldüğü toplantıda, Din hizmetlerinin daha etkili ve verimli bir şekilde yürütülmesi için yapılacak faaliyetlerin değerlendirildiğini söyledi.
Toplantıda, Camilerde Kur’an eğitimi, Gençlik Bilgi yarışması,Sarıkamış ve Çanakkale şehitleri için hatim okunması, Çevre duyarlılığı, uyuşturucu ile mücadele ve gençliğe değer projesi” konuları hakkında bilgilendirme yapıldı.
Espiye Müftüsü Yavuz Koçak’ın ev sahipliğinde Espiye Gülburnu Köyünde düzenlenen ilçe müftüleri toplantısına İl Müftüsü Ramazan Topcan, Müftü Yardımcısı Murat Mutlu, ilçe müftüleri ile Şube Müdürü İsmail Aydın katıldı.
Toplantıya katılan İl Müftüsü Ramazan Topcan, Müftü yardımcısı Murat Mutlu ve ilçe müftüleri Sakarya- Sapanca ilçe Müftülüğüne tayini çıkan Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak ile vedalaştılar.
İl Müftüsü Ramazan Topcan, Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak’a Espiye’ ye yaptığı hizmetlerden dolayı Teşekkür plaketi takdim etti. Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, toplantıya katılan İl Müftüsü Ramazan Topcan ’a, Müftü Yardımcısı Murat Mutlu’ya ve ilçe müftülerine teşekkür etti.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık