DOLAR: 18.5 TL
EURO: 18.1 TL

iKi DURAK ARASINDAKi SORUN GiDERiLDi

1 yıl önce
248 kez görüntülendi

iKi DURAK ARASINDAKi SORUN GiDERiLDi
Reklam

Espiye -Yağlıdere arası çalışan SS 84 nolu motorlu taşıyıcılar kooperatifi arasındaki sorun tatlıya bağlandı.
SS 84 nolu Espiye Yağlıdere Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Saffet Çelik, Yaklaşık iki buçuk yıldır devam eden sorun Espiye ve Yağlıdere ilçe trafik komisyonu tarafından alınan kararlar doğrultusunda il trafik komisyonu başkanlığı tarafından da alınmış olan kararlarla onaylanarak çözüme kavuştuğunu söyledi.
Espiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan vekili ve SS 84 nolu Espiye Yağlıdere minibüsçüler motorlu taşıyıcılar kooperatifi başkanı Çelik, “Espiye’den Yağlıdere’ye gidecek olan yolcularımızın yollarda araç beklemelerine gerek yoktur. Espiye merkezde Özel idare İşhanı karşısında olan Espiye -Yağlıdere durağımızdan her saat başı Yağlıdere ye aracımız kalkmaktadır. Yağlıdere ilçe merkezinde Nedim Kahyaoğlu Caddesi üzerindeki, pazaryeri girişinde bulunan belirlenen durakta yolcularımızı indirerek, yolcu almadan Espiye’ ye hareket edecektir.
Yaklaşık 25 yıldır Yağlıdere ‘den Giresun’a çalışan 32 no’lu kooperatif araçları Yağlıdere ‘den Espiye’ye getirdikleri yolcuları belirlenen durakta bırakarak güzergâhları olan Giresun’a devam edeceklerdir. Yasal olarak Espiye’de yolcularını indireceklerdir.
Yağlıdere’ den gelen yolcularımız artık mağdur edilmeyecektir” dedi.İki buçuk yıldır devam eden mağduriyetin son bulduğunu belirten Saffet Çelik, SS 84 nolu Espiye Yağlıdere minibüsçüler motorlu taşıyıcılar kooperatifi çalışanları olarak, sorunun çözülmesi için gayret gösteren Espiye ilçe kaymakamımız Taner Tengir’e, Yağlıdere ilçe kaymakamımız Yusuf Akın’a, Espiye belediye başkanımız Mustafa Karadere’ye, Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş’a ve Giresun Esnaf Odaları Birlik Başkanı Ali Kara’ya teşekkür etti. (FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık