DOLAR: 18.5 TL
EURO: 18.1 TL

GİRESUN’UN MİLLİ İSTİHDAM GURURUNA TEBRİK ZİYARETİ

4 yıl önce
803 kez görüntülendi

GİRESUN’UN MİLLİ İSTİHDAM GURURUNA TEBRİK ZİYARETİ
Reklam

AK Parti Giresun İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Milli İstihdam Seferberliği kapsamında istihdamda Giresun il birincisi olan Mavi Yurt Bakım Merkezleri A.Ş.’ye tebrik ziyaretinde bulundu.
Ak Parti Dereli İlçe Başkanı Aydın Akbaş ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaret sırasında İcra Kurulu Başkanı Yener Türk’ten kurumun çalışmalarıyla ilgili detaylı bilgiler alan Şenlikoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı Milli İstihdam Seferberliği kapsamında Giresun’da istihdam birincisi olan Mavi Yurt A.Ş.’nin bu başarısının gurur verici olduğunu söyledi.
Ödülünü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden alan Yener Türk’ü tebrik eden Şenlikoğlu, “Cumhurbaşkanımızın başlattığı Milli İstihdam Seferberliği’nde çok önemli mesafeler kat edildi. Giresun merkezinin dışında Ordu, Dereli ve Şebinkarahisar’da da bakım merkezleri açma başarısını gösteren Mavi Yurt A.Ş.’nin bölgemiz kapsamında yapmış olduğu yatırımlar ve istihdama sağladığı katkılar nedeniyle ödül alması bir tesadüf değildir. Mavi Yurt A.Ş.’yi ve İcra Kurulu Başkanı Yener Türk’ü bir kez daha tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”
“Yatırımcılarımızın her zaman yanındayız”
Memlekete yatırım yapan kurum, kuruluş ve müteşebbislerin her zaman destekçisi olduklarını ifade eden AK Parti İl Başkanı Şenlikoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü;
“Yener Türk hemşerimizin bu başarılı günlere çok çalışarak, azmederek ve tırnaklarıyla kazıyarak geldiğini çok iyi biliyoruz. Ülkemizde geçmişten bu güne zaman zaman bürokratik anlamda bazı zorluklar yaşandığı da bir gerçek. Hükümet olarak bu zorlukları en aza indirmenin gayreti içerisindeyiz. Yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza özverili bir şekilde hizmetin en iyisini veren Mavi Yurt A.Ş.’nin her zaman yanındayız. Kurumun bundan sonraki yatırımlarının artması, çalışma alanının genişlemesi ve Cumhurbaşkanımızın başlattığı “ikinci Milli İstihdam Seferberliği’ne” yönelik daha çok istihdam sağlaması doğrultusunda elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.
Mavi Yurt A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Yener Türk ise, Şenlikoğlu ve Akbaş’a ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Türk, “ Bu ziyaretinizle kurum olarak bize büyük moral vererek çalışma şevkimizi arttırdınız. Yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmetin en güzelini vermeye devam edeceğiz” dedi.
Türk, ayrıca görevlerine yeni başlayan AK Parti İl Başkanı Şenlikoğlu’na ve Dereli İlçe Başkanı Akbaş’a başarılar diledi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık