GiRESUN VALiSiNDEN MEMNUN..
![GiRESUN VALiSiNDEN MEMNUN..](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/themes/safir-webportal/timthumb.php?src=http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2018/10/12-1-e1540892262860.jpg&w=392&h=250)
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/asdasd.png)
Gazetemiz köşe yazarlarından Ahmed Çıtlakoğlu,son valiler kararnamesinin açıklanmasının ardından bir değerlendirmede bulundu.
Son valiler kararnamesi açıklandığında Sn. Sarıfakıoğulları’na dokunulmamış olmasını;“Giresun halkının, Giresun AK Parti teşkilatının ve neticede Parti Genel Merkezinin Sn. Valinin hizmetlerinden memnun olduklarının göstergesi olarak yorumladık.
Genel Merkezin ve Bakanlığın Vali Beyin Giresun’da hizmetine devam kararı; Vali Beyin var olan hizmet aşkını daha da kamçılayacağına inanıyoruz.
Parti teşkilatını, milletvekillerini ve Bakanlığı isabetli kararından dolayı tebrik ediyor, Sn. Vali Beye hizmetlerinin devamında başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/yoremm.gif)
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.