DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

GENÇLiK MERKEZi HiZMETE AÇILDI

9 ay önce
454 kez görüntülendi

GENÇLiK MERKEZi HiZMETE AÇILDI
Reklam

Espiye Belediyesi ve Spor Bakanlığı tarafından yapımı bitirilen Gençlik Merkezi hizmete açıldı. Espiye Belediyesi tarafından Spor Bakanlığına tahsis edilen ve 3000 metrekare üzerine yapılan Espiye Gençlik Merkezi gençlerin hizmetine açıldı.
Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere,2018 yılında yapımına başlanan ve yapımı tamamlanan gençlik merkezinin halkın hizmetine açıldığını söyledi.
Karadere, yaptığı açıklamada, gençlik merkezi arazisinin Espiye Belediyesi tarafından tahsis edildiğini belirterek, şöyle konuştu:
“Yapımı tamamlanan ve hizmete açılan gençlik merkezinde spor salonu,müzik odası, resim atölyesi, el sanatları atölyesi, kütüphane, eğitim salonu, internet odası, bilgisayar odası, iki derslik, antrenörler ve gençler için soyunma odaları yer alıyor. Halı saha ve tiyatro alanı da bulunduğunu ifade etti.
Espiye Stadı yenileniyor İlçe stadında bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiğini,Gençlik ve Spor Bakanlığı ve ilçe Belediyesi tarafından çalışmaların sürdürüldüğünü belirten başkan Karadere,”Tel örgüler ve sentetik çim saha zemini yenileniyor. Stadın etrafına çevre duvarı yapılıyor.
Aydınlatma ve yeni tribün inşa ediliyor.” dedi.
Karadere, Gençlik merkezinin ilçeye kazandırılmasında katkıları olan ilgililere ve yetkililere teşekkür etti.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık