DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

FEDERASYONDAN GİRESUNLU ADAY ADAYLARINA TAM DESTEK

4 yıl önce
1.229 kez görüntülendi

FEDERASYONDAN GİRESUNLU ADAY ADAYLARINA TAM DESTEK
Reklam

Başkanlığı’nı Olgun Kandemir’in yaptığı Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olan Giresunlu 8 kişinin maddi ve manevi yanında olduklarını açıkladı.

Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu’nun organizasyonu ile 24 Haziran seçimleri öncesi Giresunlu Siyasetçiler, işadamları, bürokratlar ve muhtarlar bir araya geldi. Kahvaltılı istişare toplantısına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak da katıldı. AK Parti’den Metin Gökçe, Durukan Balık, Yaşar Çakmak ve Halil İbrahim Şengün, CHP’den Nuray Birinci, MHP’den Ekrem Yılmaz, İYİ Parti’den Harun Demirkaya ile anne tarafından Giresunlu olan Selda Mican düzenlenen toplantıya katılarak kendilerini tanıtıp hemşerilerinden destek istediler.
GÖVDE GÖSTERİSİ
Toplantıda konuşan Kocaeli Giresunlular Federasyonu Başkanı Olgun Kandemir, tüm siyasi partilerden Giresunlu adaylara listelerine yer vermelerini istedi. Kandemir, “Biz birlik ve beraberlik içinde buradayız. Biz, HDP hariç tüm partilere eşit mesafedeyiz. Giresunlular tek yumruktur bu seçimde. Bizden birilerini partiler aday göstermeli. Adayımızın arkasında maddi ve manevi duracağız. ”dedi. Kandemir’in ardından Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Darıca Belediye başkanı Şükrü Karabacak da söz alarak Giresunlularla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, bu birliğin ve beraberliğin devam etmesi temennisinde bulundular. Konuşmaların ardından Giresunlu, STK, İşadamları ve Muhtarlar da söz alarak Giresunluların birlik olduğunu, Kocaeli’de güçlü bir potansiyele sahip olduklarını dile getirerek, hemşerilerinin seçilecek sırada olmasını istediler.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık