DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

FATMA ZEHRA’YA DESTEK GECESi

6 ay önce
215 kez görüntülendi

FATMA ZEHRA’YA DESTEK GECESi
Reklam

Espiye ilçesi Akkaya Köyü Derneği tarafından Göreleli SMA hastası Fatma Zehra için Espiye ’de ‘Destek Gecesi’ gerçekleştirildi.
Akkaya Köyü Derneği’nin organize ettiği Grand Karadere Düğün Salonu’nda gerçekleşen “Destek Gecesi’ne Espiye Kaymakamlığı Soğukpınar Belde Belediye Başkanı Mustafa Eyice,Yazı İşleri Müdürü Hikmet Domaç,Espiye İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Barış Doğan,Özel İdare Müdürü Mürsel Mert,Cezaevi Müdürü Orhan Akpınar,Giresun MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal,Espiye MHP İlçe Başkanı Mustafa Akgün,Espiye Genç İş İnsanları Derneği başkanı Eray Tiryaki ve Yönetim Kurulu Üyeleri,Giresun Müzisyenler Derneği Başkanı Yusuf Küçük,siyasi parti temsilcileri, mahalle ve köy muhtarları, dernek başkanları ile davetliler katıldı.
Destek Gecesine Fatma Zehra’nın annesi Canan Eken ve babası Tufan Eken’de katılarak destekte bulunan herkese teşekkür ettiler. Canan Eken, kampanyanın %28’e geldiğini ve desteğe ihtiyaçlarının devam ettiğini vurguladı.Tufan Eken ise, 22 aylık sms hastası kızları Fatma Zehra Eken için herkesten yardım ve destek beklediklerini söyledi. Akkaya Köyü Derneği Başkanı Selami Kılıç, “Yaklaşık bir yıldır yardım kampanyası devam eden Fatma Zehra evladımıza destek olmak için ‘Destek Gecesi’ni düzenlediklerini belirterek geceye katılanlara ve destek verenlere teşekkür etti. Destek Gecesi’nde 30’a yakın yerel sanatçılar sahne aldılar. Birbirinden güzel Giresun türkülerini SMA hastası Fatma Zehra bebek için okuyan sanatçılar, geceye destek veren seyircilerden büyük alkış aldılar.Gecede açık artırma yapılarak, yardım kutusuna destekte bulundular.(Haber:F.Bıyık-Foto:Ahmet Turan)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık