DOLAR: 16.3 TL
EURO: 17.4 TL

EŞREF BODUR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

4 yıl önce
1.403 kez görüntülendi

EŞREF BODUR ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Reklam

Cumhuriyet halk partisi Espiye ilçe teşkilatı kongre süreci başladı.Eşref Bodur,”CHP olarak bana fırsat verirseniz önümüzdeki mahalli seçimlerde belediye başkanlığını kazanmak için çalışacağım” dedi.

Aralık ayının 8’inde gerçekleştirilecek olan kongre öncesi Espiye ilçe teşkilatının güçlü sesi Eşref Bodur CHP ilçe başkanlığına adaylığını ilçe binasında gerçekleştirmiş olduğu toplantı ile basın mensuplarına ve partililere açıkladı.
CHP Espiye ilçe binasında gerçekleştirilen toplantıya çok sayıda partili katıldı.CHP’den Espiye İlçe başkanlığına adaylığını açıklayan Eşref Bodur yaptığı konuşmada,‘’CHP’de daha önce ilçe başkanlığı yapmış değerli başkanlarım, hayatlarını kayıp etmiş, şu anda ruhları bizimle beraber olan rahmetli başta İsmail Kadri Güven, Mümtaz Tepealan olmak üzere diğer başkanlarım saygı değer yönetim kurulu üyelerim, çok değerli partili yol arkadaşlarım kıymetli delegelerimiz ve yerel basınımızın güzide temsilcileri sizleri saygı ile selamlıyorum.

Parti içi seçimler partimize heyecan getirir. Tabanımızı dinamik tutar. Gönül isterdi ki bu gün CHP’nin çile çiçekleri olan tüm üyelerimiz burada olsun. Üzülerek belirteyim ki mevcut başkanımız tarafından engellenmiştir. 1975 yılında CHP gençlik kolları başkanlığından itibaren mücadele veriyorum. Başka partilere kaçan oylarımızı geri alarak CHP’nin oyunu Espiye’de ikiye katlamak istiyorum. Bunu hep birlikte yapacağız. Espiye de yerel iktidara talibiz. Dostlarım güzel günler bizleri bekliyor. CHP olarak bana fırsat verirseniz önümüzdeki mahalli seçimlerde belediye başkanlığını kazanmak için çalışağım. İl genel meclisi üyeliğini kazanacağız. Espiye de mevcut oyları ikiye katlayacağım. Ufkumuz açık yolumuz açık Baharımız açık; kongremiz kutlu olsun. 8 Aralıkta gerçekleştirecek olduğumuz CHP Espiye ilçe başkanlığına adayım. Dirençle, Umutla, İnançla, Kararlılıkla, Sürekli bıkmadan usanmadan yılmadan İnanarak gururla ifade edeceğim. Tek yürek, Tek ses, Tek yumruk eşitlik özgürlük kardeşlik hak hukuk adalet çağdaşlık barış, birlik dayanışma ve beraberlik içinde sevgide, saygıyla birleşerek birbirlerine kenetlenen, ön yargılardan uzaklaşmış, Düşünceler fikir ayrılıkları ve yaşama bakış açıları farklı olsa dahi yıkıcı olmadan yapıcı olacak şekilde eleştiri ve öz-eleştiri içinde parti içi demokrasinin işletildiği özellikle parti içinde paylaşmaya özen göstereceğiz.
Kaybetsem de kazansam da kazanan partimiz Cumhuriyet Halk Partisidir. Kazanan ailem demekten gurur duyduğumuz Cumhuriyet Halk Partisidir.Kaybeden ise bizleri bölmeye, parçalamaya, Bizi birbirimize düşürmeye çalışanlar olacaktır. İlçe kongresine adaylık düşünenlere, aday olacak olan arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim.Kazanan parti içi demokrasi olsun. Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olsun. Kazanan Espiye olsun. Saygılarımla.’’ifadelerini kullandı. (Taner Karaman)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık