DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.4 TL

ESPİYESPOR ‘DAN ÇİRKİN SALDIRIYA TEPKİ

5 yıl önce
845 kez görüntülendi

Resim bulunamadı
Reklam

1957 Espiyespor Kulübü, Derelide yaşana olaylara tepki gösterdiler. 1957 Espiyespor Kulübü başkanlığından yapılan açıklamada;

1957 Espiyespor Camiası Olarak Lige Önce Fair Play Ruhu Ve Centilmenliği Ön Plana Alarak Çıktığımız Süper Amatör Kümede Tüm Takım Taraftarları ve Takımlarına Hakemlerimize Misafirperver ve Hoşgörüyle Yaklaşılmıştır. Espiye’den Gelen Seyircilerimize ve Takım Yöneticilerimize Yapılan Çirkin Saldırı Argo Kelimeleri Şiddetle Kınıyoruz.

Kimse Unutmasın ki Espiye Camiası Taraftarlarıyla Bir Bütündür. Bizleri Kimse Kötü Emellerine ve Tahriklerine Çekmeyi Başarmaya Teşebbüse Kalmasın. Tüm Takımlar Giresun’un Güzide Mahalle ve İlçe Takımlarıdır. Kardeşliğimiz Bütünlüğümüzle Büyük Espiyespor Camiası Olarak Büyük Espiye Taraftarı Ve Takımı İlkelerinden Düşüncelerinden ve Hedefinden Asla Vazgeçmez.

Herkes Haddini ve Geçmişini Sorgulayarak Yaklaşsın. Bize En güzel Duygu ve Misafirperverlik Ruhuyla Yaklaşan Herkese Biz 5 Adım daha Fazlasıyla Yaklaşırız… Kimse Yaptıklarını Unutmasın Ve Bizlerin Sabırlarıyla Oynanmasın… Herkezin Şampiyonluk Düşüncesi Espiye İlçe Stadından Geçecektir. Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur. 1957 Espiyespor Kulübü.

Dereli spor: 4 Espiyespor:3
Hakemler: Sercan Çakır, Mustafa Zıvalı, Yiğit Kamber
Dereli Spor: Sedat (21dkOkanKurt) Cihan Sonu, Seyit,Hasan, Cengiz, Buğra,fatik) Cihan Demir, Sercan, İlker(Batuhan), Mehmet, Sezgin
Espiye: Hakan, Harun, Ensar, Avni, Soner,Yasin,(Hasan) Hakan Tümkaya,(Celil) Muhammed, Mehmet, Temel, Emre

Gol:36 ,92dkSezgin,57dkSercan(penaltı)90+6Mehmet Dereli Spor
51dk Muhammed 70dk,82dk Mehmet Demiray-Espiye Spor
Sarı kartlar:Cihan dobu, Cengiz Cihan Demir Dereli, Yasin Espiye Spor
(MEHMET ŞAHAN )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık