DOLAR: 18.6 TL
EURO: 18.3 TL

ESPİYESPOR 3 ŞAMPİYONLUK KAZANDI

4 yıl önce
790 kez görüntülendi

ESPİYESPOR 3  ŞAMPİYONLUK KAZANDI
Reklam

1957 Espiyespor ilçeye 3 kupa birden getirdi.

Süper amatör küme şampiyonu olan 1957 Espiyespor bu sezon mücadele ettiği liglerde A- takım, U 19 ve U17 takımı şampiyon olarak, ilçeye 3 kupa getirdi.
1957 Espiyespor A- Takım Süper Amatör Şampiyonluğu, U-19 Takımı U-19 Ligi Şampiyonluğu (Bir üst lige çıktı)
U-17 takımı U-17 Ligi Şampiyonluğu (Giresun Elini Türkiye Şampiyonasında Temsil Edecekler )Espiyespor’da mücadele eden İki Oyuncu Onur Acar ve Soner Bekçi Ayyıldız Forması’na Seçildi.(Bölgesel Karma)
U17 ‘de tok koşturan Umut Elmalı Gol Kralı oldu.
1957 Espiyespor Kulübü başkanı Emin Özdemir,
“Bu sene tüm girdiğimiz branşlarda Espiye’ye 3 kupa birden getirdik.Tarihimizde aynı sezonda böyle büyük bir başarı ilk defa oldu.Bu sene Espiyesporun şampiyonluk yılı oldu.İçimizin tek buruk olduğu baraj maçında hakem hatası sonucu bölgesel lige çıkmamız engellendi.Tüm Giresun futbol otoriteleri bu maçı izledi.Üç net pozisyonumuz vardı bunlardan biri gol olsa bu iş bitmişti.Nasip değilmiş yeni sezonda eksiklerimizi tamamlayıp önümüzdeki yıl bu işi başarmak istiyoruz” dedi.
Gelecek sezonda Espiyespor kulübüne tesisleşme ve kulübe gelir kaynaklı bir kaç projeleri olacaklarını belirten Özdemir, Espiye ilçesi bölgesel ligi hakediyor. Bize destek olan reklamlarıyla, gerek yağmur çamur demeden tribünlerde bizimle simidini çayını paylaşan, gerek futbolcularımızı bağrına basıp ihtiyaçlarına destek olan memleketimin güzel insanlarına teşekkür ediyoruz. Kupalarımız ilçemize hediye ediyoruz. Bu yolda bu gençlere tüm fedakarlıkları yapmaya çalışan gençlere destek olan ilçe kaymakamı Yusuf Akın’a, belediye başkanı Mustafa Karadere’ye, ilçe halkına ve sporseverlere teşekkür ediyorum” dedi. (FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık