ES ESGENÇLİKSPOR ZİRVE TAKİBİNİ SÜRDÜRÜYOR
![ES ESGENÇLİKSPOR ZİRVE TAKİBİNİ SÜRDÜRÜYOR](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/themes/safir-webportal/timthumb.php?src=http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2019/11/Es-Esgençlikspor-zirveyi-bırakmıyor-e1574763864166.jpg&w=392&h=250)
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/asdasd.png)
Giresun 1.Amatör liginde başarılı performans sergileyen ve 8 Haftada 17 puan toplayan Espiye Temsilcisi Ligde oynadığı 8 maçta 5 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 yenilgi yaşayıp 17 puan topladı. Es Esgençlikspor üçüncü sıradaki yerini korudu.Süper Lig’de en parlak dönemini geçiren Espiye ekibi, bu sezon zorlu rakiplerini geride bırakarak zirve takibine devam ediyor. Kayadibispor’a karşı 2-1 galip gelen Espiye temsilcisi haftaya Giresun Sanayispor ile karşılaşacak. En golcü isim Okan Yakut , attığı gollerle takımını sırtlıyor.
![Reklam](http://www.yoremizgazetesi.com/wp-content/uploads/2017/05/yoremm.gif)
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.