DOLAR: 17.9 TL
EURO: 18.4 TL

DEVA PARTiSi ESPiYE iLÇE KONGRESi YAPILDI

8 ay önce
289 kez görüntülendi

DEVA PARTiSi ESPiYE iLÇE KONGRESi YAPILDI
Reklam

Espiye ilçe Petro Cafe salonunda gerçekleşen kongrede, Demokrasi ve Atılım Partisi teşkilatlanma çalışmaları kapsamında Espiye Kurucu ilçe başkanı Sezai Kahveci tek liste ile başkanlığa seçildi.
Pandemi şartları gözetilerek gerçekleştirilen kongrede divan heyetinin oluşturulmasının ardından söz alan Sezai Kahveci “Deva partisine gönül veren bizler,aslında bir parti veya bir liderin peşinde koşulsuz şartsız takılan insanlar değiliz.
Bizler savunduğumuz bir sistemin siyaset arenasındaki temsilcisi olan bir oluşumun içerisindeyiz.Bir hayalimiz var.İnsanların özgürce fikirlerini ifade edebildiği Bütün gücün tek bir kişinin elinde olmadığı,gençlerin gelecek kaygısı yaşamadığı Eğitim sistemi ile dünyaya örnek olan Torpilin değil liyakatın ön planda olduğu Yükselenin döviz kuru değil milli gelir olduğu,haklı olduğu konularda bile dünya arenasında yalnız kalmayan yazılı ve görsel medyanın tek bir elden yönetilmediği,güçlü bir parlamenter sistemin ülkemizdeki temsilcileriyiz.Farklı siyasi görüşler arkadaşı arkadaşa komşuyu komşuya kardeşi kardeşe düşman etmemeli. Hepimizin ortak paydası vatanımız olması bilinciyle beni bu göreve layık gören Sn.Genel Başkanım Ali Babacan’a İl Başkanım Özgür Okusal’a Kıymetli yol arkadaşlarıma huzurlarınızda teşekkür ediyorum.”dedi.
Kongreye Eski Devlet Bakanı ve Deva Partisi Kurucu Üyesi Selma Aliye Kavaf,Deva Partisi Giresun İl Başkanı Özgür Okusal,Deva Partisi Ordu İl Başkanı Ercan Öktenay Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Eşref Bodur,İyi Parti Belediye Meclis Üyeleri STK başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık