DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

ÇINAR MARKET KAZANCINI PAYLAŞTI

4 yıl önce
936 kez görüntülendi

ÇINAR MARKET KAZANCINI PAYLAŞTI
Reklam

Çınar market yeni açmış olduğu markette çekilişini gerçekleştirdi.

Halkın yoğun ilgi gösterdiği çekilişe Espiye kaymakamı Yusuf Akın, Espiye belediye başkanı Mustafa Karadere ve Soğukpınar belde belediye başkanı Özcan Özdemir, Ak parti ilçe başkanı Ali küçükaydın, Ak parti kadın kolları başkanı pınar karaman ve vatandaşlar katıldı.
Şirket müdürü Ersin Sarıkaya açılış konuşmasının ardından kaymakam Yusuf Akın ve belediye başkanı Mustafa Karadere kısa bir konuşma gerçekleştirdiler.

Daha sonra çekilişe geçildi.Milli piyango usulü yapılan çekilişte ilk çıkan numaranın gerekli şartları yerine getirmemesi nedeniyle ikinci numaranın talihlisi İbrahim Küçükaydın kazandı.
Aracın kazananı olan İbrahim Küçükaydın mutlu haberi,Espiye belediye başkanı Mustafa Karadere’nin kendisine telefon açmasıyla öğrendi. Mutluluğunu dile getiren Küçükaydın muhabirimiz Taner karaman’a açıklamalarda bulundu.
Talihli Küçükaydın,’’ 11683 çekiliş numarası ile arabayı kazanmış buluyorum. Açılışının şerefine böylesine güzel bir aracı hediye eden Ersin Sarıkaya başta olmak üzere Sarıkaya ailesine teşekkür ediyorum’’dedi.
Aracı kazananın ardından şirket müdürü Ersin Sarıkaya gazetemize açıklamalarda bulundu.
Sarıkaya,’’Yeni açmış olduğumuz marketimizde sloganımızı belirleyip çekiliş düzenleme kararı aldık. Bu çekiliş de bir de araba hediye edelim dedik. Marketimizden 100 tl ve üzeri alışveriş yapan bir talihliye fiat egea araba hediye edeceğimizi söylemiştik. Milli piyango ve noter ile ortak çalışmamızda düzenlemiş olduğumuz çekilişimizde Fiat egea aracımızı 11683 no’lu talihlimiz olan İbrahim Küçükaydın kazanmıştır. Aracı güle güle kullanmasını diliyorum. Bizlere bu süreçte yardımcı olan Espiye noter çalışanlarına ve milli piyango çalışanlarına ayrıca belediye başkanımıza kaymakamımıza teşekkür ediyorum. Çınar Market kazancının müşterisiyle paylaşan market olarak bu doğrultuda çalışmalarımıza devam edeceğiz’’dedi. (Taner Karaman)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık