DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.7 TL

BURAK CANTüRK ORTAOKULU GRUP BiRiNCiSi OLDU

6 ay önce
162 kez görüntülendi

BURAK CANTüRK ORTAOKULU GRUP BiRiNCiSi OLDU
Reklam

Espiye Şehit Sezgin Burak Cantürk Ortaokulu Kızlar Takımı, Tokat’ta grup birincisi oldu. Tokat’ta 5-8 Mart tarihlerinde düzenlenen okul sporları küçükler voleybol grup müsabakalarında Espiye Şehit Sezgin Burak Cantürk Ortaokulu küçük kız voleybol takımı ilk maçında Trabzon temsilcisini 2-1 ikinci maçında Amasya temsilcisini 2-0 son maçında da Çorum temsilcisini 2-0 yenerek grup birincisi oldu.
Serdar Turan’ın çalıştırdığı ve grup birincisi olan Şehit Sezgin Burak Cantürk Ortaokulu Kızlar Takımı, 2 Nisan’da Giresun’da düzenlenecek olan Türkiye yarı finallerinde Giresun ilimizi temsil edeceği bildirildi.
Okul Beden Eğitimi Öğretmeni Serdar Turan: “Bu başarıyı elde etmemizi sağlayan sporcularımla gurur duyuyorum. Bu süreçte bizlere maddi manevi destek olan yetkililerimize ve velilerimize de çok teşekkür ediyorum” dedi.
Voleybol grup birincisi olan Şehit Sezgin Burak Cantürk Ortaokulu voleybol takımını, öğrencilerimizi ve öğretmenimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.(FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık