DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.3 TL

BRAVO KÜÇÜK SULTANLAR

2 yıl önce
43.655 kez görüntülendi

BRAVO KÜÇÜK SULTANLAR
Reklam

Okul Beden Eğitimi öğretmeni Serdar Turan okulu adeta voleybol fabrikasına çevirdi. Süleyman Demirel Ortaokulu Küçük Kızlar Voleybol takımı, yenilgisiz olarak grup birincisi oldu..

Amasya Hamit Kaplan Spor Salonu’nda 05-08 Mart 2020 tarihleri arasında oynanan Küçük Kızlar Voleybol Türkiye yarı finallerinde Giresun ilini temsil eden Espiye Süleyman Demirel Ortaokulu Küçük Kızlar Voleybol takımı, yenilgisiz olarak grup birincisi oldu.
Süleyman Demirel Ortaokulu Küçük Kızlar Voleybol takımı, Giresun: 2-Trabzon 0,Giresun: 2- Eskişehir 0,Giresun 2- Tokat 0 yenerek yenilgisiz olarak grup birincisi oldu.
Süleyman Demirel Ortaokulu Küçük Kızlar Voleybol takımı Çapraz maçında Ankara takımını 2-1 yenerek Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.
Espiye Süleyman Demirel Ortaokul Müdürü Süleyman Küçükaydın, çekişmeli müsabakalar geçtiğini belirterek, “Beden eğitim öğretmeni Serdar Turan okulumuza adeta voleybol fabrikasına çevirdi. Devlet okulu olmamıza rağmen bizim için çok başarılı sonuç oldu. Kazanan biz olduk. Çok zorlu bir maçtı. İnşallah finalde birinci oluruz. Serdar Turan hocamın 2017-2018 yine küçük erkeklerde Türkiye şampiyonluğu vardı. Bir de küçük kızlarla bunu perçinleştirir ve spor adına güzel şeyler yapmış olur okulumuz” şeklinde konuştu.
Süleyman Demirel Ortaokulu Müdürü Süleyman Küçükaydın, Espiyeli sporseverlere bu başarı sevincini yaşatan Beden Eğitimi Öğretmeni Serdar Turan’ı ve Küçük sultanları tebrik etti. Okula ve voleybol takımına desteklerini esirgemeyen Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere’ye, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı’ya, okul öğretmenlerine, velilere ve ilçe esnafına çok teşekkür etti..Müdür Süleyman Küçükaydın, Finallerin 18-21Mart 2020 tarihleri arasında Çankırı’da yapılacağını kaydetti.
Süleyman Demirel Ortaokulu Küçük Kızlar Voleybol takımını başarılarından dolayı kutlar, Çankırı’da yapılacak müsabakalarda başarılar diliyoruz.(F.BIYIK)

server yazılım lisansı
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık