DOLAR: 13.7 TL
EURO: 15.5 TL

BBP’DEN GAZETEMİZE ZİYARET

3 yıl önce
577 kez görüntülendi

BBP’DEN GAZETEMİZE ZİYARET
Reklam

BBP Espiye ilçe Başkanı Ömer Anaç, Yöremiz Gazetesi çalışanlarını ziyaret ederek, 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutladı. Ziyarette Gazetemiz İmtiyaz sahibi Ziya Gökçe’den gazete çalışmaları hakkında bilgi aldı.
BBP Espiye ilçe Başkanı Ömer Anaç , “Kаlеmlеrin, kеlimеlеrin özgürlüğü аncаk güçlü dеmоkrаsilеrlе kаimdir. Hеrkеs özgür оlmаdıkçа hiç kimsе özgür dеğildir.Düşüncе vе ifаdе özgürlüğünün önündеki еngеllеr kаldırılmalıdır. Sizlеrin hukukun üstünlüğünе, еtik dеğеrlеrе göstеrmiş оlduğunuz hаssаsiyеt, ilçemizin vizyоnu оlmаktаdır”dedi.
Basının, toplumun bilgilenmesi ve bilinçlendirilmesinde, birlik, beraberlik, kardeşlik, barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli bir paya sahip olduğunu belirten BBP Espiye İlçe Başkanı Ömer
Anaç “Basın, demokrasiyle vardır, demokrasi yoksa basının özgürlüğü de risk altında, tehdit altında demektir. Dolayısıyla basın, demokrasinin, hukukun, insani değerlerin, hak ve özgürlüklerin tarafı olmaya devam etmelidir” dedi.
Anaç,7 yıldır bizleri bilgilendiren ve aydınlatma gibi onurlu bir görevi yerine getiren Yöremiz Gazetesi çalışanlarının, daha iyi koşullarda görev yapabilmelerini istiyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, büyük fedakarlık ve özveri ile çalışan bütün basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü içtenlikle kutlar; başarılarınızın devamını dilerim” şeklinde konuştu.(YGHS )

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık