DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.6 TL

BAYANLARDAN ÖNAL’A DESTEK SÖZÜ

3 yıl önce
543 kez görüntülendi

BAYANLARDAN ÖNAL’A DESTEK SÖZÜ
Reklam

İYİ Parti Espiye belediye başkan adayı İbrahim ÖNAL ‘a bayanlar tam destek verdi. Başkan adayı Önal’ın bayanlarla yaptığı toplantıya ilgi ve alaka büyük oldu. Espiye merkez ve mahalleleri, sivil toplum kuruluşlarından olmak üzere her kesimden gelen bayanlar İYİ Parti Espiye belediye başkan adayı İbrahim ÖNAL ‘a tam destek vereceklerini belirttiler.

Petro Cafe ‘de gerçekleşen bayanların katıldığı destek gecesinde bayanların yoğun ilgisi ve sevgi gösterileriyle bayanlarla buluşan millet ittifakı adayı ÖNAL ”yaptığı konuşmada projelerini tanıttı.15 yıldır belediyeyi şuursuzca, pervasızca yönetenler verdikleri sözlerin altında kaldılar. Ben ve ekibim sizlere vaad ettiğimiz projeleri 5 yıl içerisinde yapamazsak bir daha karşınıza çıkıp oy istemeyeceğiz” dedi.
Belediye başkan meclis üyelerimin çocukları belediyede işe girmeyecek, bu gün baktığımızda belediyeyi yönetenlerin çocukları belediyenin üst kademelerinde babalarıyla birlikte çalışıyor biz buna asla müsaade etmeyeceğiz diyen ÖNAL; “15 yıldır hizmet yaptık diyen öğünen belediye yetkilileri insanları kutuplaştırılmış, baskı altına alınmış esnaf memur işçiyle karşı karşıyayız. İnsanlar sokakta elimi sıkmaya korkar olmuş, baskı altında memura, işçiye arabalarına fotoğraf yapıştırarak seçim çalışmalarına katılmaya zorluyorlar. Biz bu tür uygulamalara asla pirim vermeyeceğiz. İnsanları ayrıştıran değil birleştiren başkan olacağım. Espiye’nin modern bir kent olabilmesi ve Espiye’de yaşayan insanlarımızın ayrıştırılmadan, sevgiyle, saygıyla kucaklayacağını 1 Nisan sabahı Espiye’nin her kesimin başkanı olacağım, ilçemize huzur ve barış getirmek için ekip arkadaşları ile yola çıktıklarını belirterek destek sizden hizmet bizlerden ” şeklinde konuştu.
Salonda bulunan bayanlardan kendisine destek sözü alan İbrahim ÖNAL bayanların dertlerini, sorunlarını dinledi.
Toplantıya katılan bayanlardan gelen desteği oldukça fazla olduğunu gören Önal, kendisine ve partisine gösterilen ilgi ve alakadan memnun kaldı. (YGHS)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık