DOLAR: TL
EURO: TL

BAŞSAVCI’DAN KARADERE’YE ZİYARET

4 yıl önce
506 kez görüntülendi

BAŞSAVCI’DAN KARADERE’YE ZİYARET
Reklam

Giresun  Cumhuriyet Başsavcısı  Abdurrahim Alan, Belediye Başkanı Mustafa Karadere’yi makamında ziyaret etti.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Belediye Başkanı Mustafa Karadere gerçekleştirdikleri çalışmalarla ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan’a bilgiler verdi.Ziyaret’ten önce Başkan Karadere ve Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan  İlçemizde Devam Eden Cezaevi İnşaatı ve Adliye Sarayı Binası İnşaatının Çalışmalarını yerinde İncelediler.
Espiye Belediyesi’nin hizmetlerle adından söz ettirdiğinin altını çizen Başkan Karadere, ilçemiz sakinlerine hizmet etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek açıklamasında şunları kaydetti;“Giresun  Cumhuriyet Başsavcısı  Abdurrahim Alan ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırdılar. Kendilerine bu nazik davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Kendileri göreve başladığı zaman bizler hayırlı olsuna gittiğimizde bu davetimizi yapmıştık, sağ olsunlar bugün iade-i ziyaret yaptılar. Çalışmalarımız hakkında Başsavcımıza bilgiler sunduk. Bu duygu ve düşüncelerle kıymetli Başsavcımıza çalışmalarında kolaylık diliyorum.”

Giresun  Cumhuriyet Başsavcısı  Abdurrahim Alan ise Belediye Başkanı Mustafa Karadere’ye  çalışmalarında başarılar dileyerek, istişare noktasında her zaman beraber hareket edeceklerinin altını çizdi.​

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık