DOLAR: 16.7 TL
EURO: 17.4 TL

ALDEMiR,”ÖĞRENCiLERiMiZ BiZiM GELECEĞiMiZ”

1 yıl önce
225 kez görüntülendi

ALDEMiR,”ÖĞRENCiLERiMiZ BiZiM GELECEĞiMiZ”
Reklam

Tirebolu Piri Reis MTAL Okul Müdürü Deniz Aldemir, okulda eğitim kalitesini yükseltmek için büyük gayret gösterdiklerini belirtti.
Aldemir, Mesleki ve Teknik eğitimde inovatif yöntemler kullanılarak teknolojik ürünler geliştirilmesi ve ülke ekonomisine katkı sağlanması amacıyla okula; 3D fonksiyonlu yazıcı, mini CNC router makinesi, kompozit tekne/kano gibi yüksek teknolojili ve katma değerli ürünlerin geliştirilmesi için çalışmalarımız devam ettiğini söyledi.
Müdür Deniz Aldemir, “Öğrencilerimize daha iyi çalışma ortamı sağlamak ve onların başarılarını artırmak için; pansiyon etüt salonlarındaki mevcut sıraları, geniş çalışma alanına sahip masalar ve modern sandalyeler ile değiştirdik.
Okulumuzun adını aldığı, dünyaca ünlü Türk Denizcisi Piri Reis’in gergi tavan haritası okulumuz salonu yaptırdık.
Önceki yıllarda yoğun kar yağışından dolayı hasarlı olan spor salonumuzun onarımına başlanıyor. Salgından sonra okul ve ilçe bazında spor, sosyal ve kültürel faaliyetlere hız vereceğiz.
Pansiyonumuzun hizmet kalitesini artırmaya devam ediyoruz.Temizlemesi daha kolay ve hijyenik tepsilerimiz ile öğrencilerimizin yemekten sonra boş tepsilerini koyacakları, tepsi taşıma rafları yaptırdık. Daha temiz ve güzel olması için boyama çalışmalarımız devam etmektedir” dedi. (YÖREMİZ HABER SERVİSİ)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık