DOLAR: 18.6 TL
EURO: 19.4 TL

ÖZDEMİR,”3.5 MİLYON LİRA NEREYE HARCANDI”

1 yıl önce
337 kez görüntülendi

ÖZDEMİR,”3.5 MİLYON LİRA NEREYE HARCANDI”
Reklam

Soğukpınar Eski Belediye Başkanı Özcan ÖZDEMİR yeni yönetime seslenerek 3.5 milyon lira para Soğukpınar da nerelere harcandı diye sordu…
Özdemir,”Belediye seçimlerinin üzerinden yaklaşık 2 buçuk sene geçti. Bildiğiniz üzere 29 Mart 2009 tarihinde devraldığım Soğukpınar Belediye Başkanlığı görevimi 31 Mart 2019 seçimleri ile devretmiştim. O tarihten beride gerek sosyal medyada gerek diğer ortamlarda muhalefet yapmadık desem yeridir. Ama bugün geldiğimiz noktaya bakınca görüyorum ki biz bir şey söylemedikçe hiçbir şeyden haberimiz yok zannediliyor ve her zaman yaptıkları gibi yalan yanlış bilgilerle, çamur at izi kalsın mantığıyla siyaset yapılıp bir belediye yönetilmeye çalışılıyor.
Her fırsatta her zora geldiklerinde gidin önceki başkana sorun önceki yönetime sorun gibi duyumlar alıyorum. Ve şimdi bende buradan gerekli şahıslara sesleniyorum. Dikkatinizi çekiyorum şahıs değil şahıslara… Çünkü Soğukpınar Belediyesi bir başkan tarafından yönetilmiyor. Ne demek istediğimi Soğukpınar’ı az çok bilen tanıyan kardeşlerim anlayacaktır. Ben 10 yıllık başkanlık dönemimde hiç bir vatandaşımıza gidin aranızda para toplayın halledin gibi bir cümle hiç kullanmadım. Başkası,başkaları tarafından hiç yönetilmedim. Tüm kararlarımızda ve yaptığımız hizmetlerde ekip arkadaşlarımızın vatandaşımızın fikirlerini alarak hareket ettik. Ama şu an üzülerek görüyorum ki bu politika rafa kalkmış. Yapılan en büyük hizmet sosyal medya belediyeciliği reklam ve şov. Soruyorum sizlere belediyeye ait makam aracı belediyeyle uzaktan yakından alakası olmayan bir kişiye nasıl tahsis edilir? Dikmen Mahallesinde sondaj ile su çıkartıp şov yapıp su sorunumuz çözüldü sularımız akıyor diyen arkadaşlara sesleniyorum. Şu an fındık sezonu ve Dikmen Mahallesinde sular akmıyor. Halkın oyuyla seçilmiş bir belediye başkanı vatandaşın bir talebi olduğunda onu şu partiye oy verirken düşünecektin diye bir ifadeyi nasıl kullanır. Belediyecilik yöneticilik bu mudur? soruyorum sizlere. Yaklaşık 6 yıldır personel tahsis edip beldemizin çöpünü toplayan Espiye Belediyesine bir teşekkür etmek yerine belediyeyi yerden yere vurmanın mantığı nedir ? İşte zihniyet budur. Belediyenin her türlü imkanı ile gününüzü gün edip her fırsatta topu eski başkana ve yönetime atmak yerine geçtiğimiz yıl afetten gelen 3.5 milyon lira para nereye harcandı önce vatandaşa bunun hesabını verin. Ama merak etmeyin bu halk sizi nasıl seçtiyse zamanı gelince dersinizi de aynen öyle verecektir.” İfadelerine yer verdi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık