DOLAR: 18.5 TL
EURO: 17.9 TL

’23 NİSAN RESİM SERGİSİ’ AÇILDI

5 ay önce
223 kez görüntülendi

’23 NİSAN RESİM SERGİSİ’ AÇILDI
Reklam

Espiye’de ’23 Nisan Resim Sergisi’ düzenlenen törenle açıldı. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 102. yılı nedeniyle Resim Sergisi” düzenlenen törenle açıldı.
HEM Müdürlüğünce görsel sanatlar branşında Resim öğretmenleri Orhan Turan, Selen Ataman, Duygu Büyükterzi Karaman, Esra Türkyılmaz öncülüğünde öğrenciler ve kursiyerlerin yaptıkları birbirinden özgün 625 resimler sergilendi.Toplam 625 eserin sergilendiği etkinlikte kursiyerlerin ve öğrencilerin tabloları ziyaretçiler tarafından büyük bir beğeni ve ilgiyle gezildi.
Grand Karadere Düğün salonunda açılan sergide Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce bu eğitim öğretim yılında açılan resim kurslarında yapılan “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” temalı 625 resim sergilendi.
Espiye Kaymakamı Taner Tengir, serginin açılışında yaptığı konuşmada, Sosyal faaliyet ve sanat adına yapılan bu değerli etkinlikte emeği geçenleri kutluyorum. Bu yıl 102. Yılını kutladığımız
“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının yakışır bir şekilde kutlanması için yıllık etkinlik planlamasına aldığımız tematik sergimizin açılmasında emeği geçen öğretmenlerimize ve kursiyerlerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere’de , Sosyal faaliyet ve sanat adına yapılan bu değerli etkinlikte emeği geçen Halk Eğitim Merkezi Müdürü Melike Ünver, Müdür Yardımcısı Tamer Çetin, İrfan Yılmaz, öğretmenler ve öğrencileri tebrik etti.
Açılışa, Espiye Kaymakamı Taner Tengir, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı, İGM üyesi Mürsel Önal, Emniyet Müdürü Birkan Erden, Jandarma Komutanı Üsteğmen Barış Doğan, daire amirleri, okul müdürleri, kursiyerler ile vatandaşlar katıldı. (FİKRET BIYIK)

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık