DOLAR: 17.9 TL
EURO: 18.4 TL

15 TEMMUZ KUTLANDI

2 yıl önce
2.700 kez görüntülendi

15 TEMMUZ KUTLANDI
Reklam

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Espiye ‘de etkinlikler düzenlendi. Hükümet konağı önünde toplanan vatandaşlar, şehitler için saygı duruşunda bulundu ve İstiklal Marşı’nı okudu.

15 Temmuz ve tüm şehitlerimizin ruhlari icin Ulu Cami müezzin kayyumu Hüseyin KÖMÜRCÜ Kuranı kerim okudu, Espiye ilçe Müftüsü Yavuz KOÇAK da okunan hatmi şeriflerin ve Kuranı kerimin duasını yaptı.
Espiye İHL Müdür yardımcısı Coşkun Kandemir’ in sunduğu program da slayt, sinevizyon gösterisi ilgiyle izlendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşması katılımcılar tarafından canlı olarak izlendi.Sela okunmasının ardından 15 Temmuz şehitlerimizin hatırasına 251 balon gökyüzüne bırakıldı.
15 Temmuz Bayramı kutlama törenine,Giresun Vali Yardımcısı Mehmet Fikret ÇAVUŞ, Belediye Başkanı Mustafa Karadere ,Emniyet Müdürü Birkan Erden, Jandarma Komutanı Teğmen Barış Doğan ,ilçe Müftüsü Yavuz KOÇAK, daire amirleri,okul müdürleri, şehit ve gazi yakınları, siyasi parti temsilcileri, ile vatandaşlar katıldı.
Espiye belediye başkanı Mustafa Karadere,”15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programımız tüm Espiyeli hemşehrilerimin katılımı ve coşku ile bir olduğumuzu, tek yürek olduğumuzu yine yedi düvele gösterdik.
Allah Milletimizi ilelebet var etsin. Devletimiz varolsun. Katılımlarından dolayı tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık